Art Director

  • PartyDeco
  • Szczecin, Poland
  • Full Time
  • Unspecified
  • Website
  • Apply Buttom Below

Job Detail

Miejsce pracy: Szczecin

Szukamy zdolnej i ambitnej osoby do naszego zespołu.

Świetnie orientujesz się w trendach i masz mnóstwo kreatywnych pomysłów? Dołącz do nas!

KOGO SZUKAMY:

  • Masz wyrobiony zmysł estetyczny, dbasz o detale, potrafisz precyzyjnie wskazać niepasujące elementy i dodać to czego brakuje
  • Chętnie podejmujesz wyzwania, potrafisz zarazić entuzjazmem i motywować zespół
  • Lubisz pracować z ludźmi, jesteś asertywny i komunikatywny
  • Orientujesz się w najnowszych trendach: modowych, dekoracji wnętrz, foto, digital, SM
  • Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • Świetnie organizujesz pracę swoją i zespołu,  także pod presją czasu
  • Jesteś ukierunkowany na cel – potrafisz realizować własne pomysły i pracować z zespołem
  • Znakomicie znasz pakiet Adobe

ZADANIA:

  • Sprawowanie nadzoru artystycznego nad jakością pracy zespołu projektowego oraz dbanie o spójność i jakość przekazów graficznych w kanałach offline i online
  • Kierowanie działaniami wielu zespołów kreatywnych (projektowy, foto, marketing)
  • Wyznaczanie kierunku estetycznego dla kolekcji i tworzenie briefów dla projektantów
  • Podejmowanie działań w oparciu o wyniki sprzedażowe
  • Obserwowanie rynku i proponowanie nowych produktów / kolekcji

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w branży Ślubnej lub Party
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znakomite Portfolio

OFERUJEMY:

  • Dobre wynagrodzenie
  • Szkolenia, udział w międzynarodowych targach branżowych (Niemcy, Wielka Brytania, USA)
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet relokacyjny i pomoc w przeprowadzce do Szczecina
  • Pracę w firmie z Polski, która intensywnie podbija rynek europejski
  • Rozwój w zespole profesjonalistów i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Zniżki na cały asortyment, pakiet urodzinowy, wydarzenia integracyjne
  • Opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe i program Multisport

Więcej informacji na stronie: www.partydeco.pl

tel. 0048 722 206 204

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy linka: